Я, Хребет Анна Григорівна, хочу подякувати лікарю Громову В.В. за професійне проведення гастроскопії. Під час процедури, що є достатньо неприємною, мені було дуже комфортно, неболяче, лікар все пояснював та розмовляв зі мною, що допомагало розслабитись та дихати правильно. Все було швидко та комфортно. Отримала повну консультацію, пояснення та результат. Зручно, якісно, професійно, неболяче. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed