Я, Хребет Анна Григорівна, хочу подякувати лікарю Громову В.В. за професійне проведення гастроскопії. Під час процедури, що є достатньо неприємною, мені було дуже комфортно, неболяче, лікар все пояснював та розмовляв зі мною, що допомагало розслабитись та дихати правильно. Все було швидко та комфортно. Отримала повну консультацію, пояснення та результат. Зручно, якісно, професійно, неболяче. Рекомендую!
