Висловлюю свою щиру подяку лікарю з золотими руками Прилоус Зої Володимирівні. Вдруге потрапила в клініку зі своєю «хронічною» проблемою. Рекомендую завжди виконувати поради лікаря, бо краще профілактичні заходи, бо потім важко лікуватися.

Зоя Володимирівна – ви найкраща! Чуйна, уважна, даєте надію, коли трішки вже «руки опускалися». Клініка вражає свої персоналом, бо всі, починаючи з рецепції, і медсестрички – всі молодці! Дякую Вам усім за професіоналізм! Щиро бажаю такими і залишатися, бо ви найкращі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed