Я, Бутовська Світлана Юріївна, дуже дякую лікареві з великої букви Донцовій Наталії Львовній за її професіоналізм, підхід до пацієнта. З першої зустрічі здається, що це рідна людина. Не вистачає слів подякувати такій людині!
Також хочу подякувати дівчаткам з рецепції, дуже гарно зустрічають та обслуговують пацієнтів.
