Хочу залишити відгук Власовій О.А. Завжди йду на прийом із задоволенням. Вся вагітність пройшла дуже легко і в гарному настрої. Дуже приємна та добра лікар! Буду рекомендувати своїм подругам. Дякую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ