Я, Тихонова Валентина Миколаївна, кожен рік прохожу з чоловіком повне обстеження в медичному центрі «Адастра». Особливо вдячна терапевту Онищенко Валерії Сергіївні, гінекологу Гаврилюк Олені Володимирівні, лікарю УЗисту Зуєвій Оксані Олександрівні. Дуже задоволена відношенням до пацієнтів та організацією прийомів починаючи з рецепції. Чекап пройшли за два відвідування!
