Я, Тихонова Валентина Миколаївна, кожен рік прохожу з чоловіком повне обстеження в медичному центрі «Адастра». Особливо вдячна терапевту Онищенко Валерії Сергіївні, гінекологу Гаврилюк Олені Володимирівні, лікарю УЗисту Зуєвій Оксані Олександрівні. Дуже задоволена відношенням до пацієнтів та організацією прийомів починаючи з рецепції. Чекап пройшли за два відвідування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed