Я, Челпанова Катерина Андріївна, була вперше у вашій клініці, дуже задоволена прийомом лікаря гінеколога Власової О.А. Щиро вдячна за професіоналізм, уважність, гарне відношення, нічого зайвого, все конкретно та зрозуміло. Подяка медсестрам із маніпуляційного кабінету та рецепції, провели, все розказали, дуже уважні та привітні. Бажаю процвітання такому гарному колективу. Рекомендуватиму знайомим!
