Висловлюю щиру подяку лікарю за високий рівень професіоналізму, компетентність та відповідальне ставлення до своєї роботи. Прийом було проведено на високому рівні. Зоя Володимирівна уважно вивчила стан, детально роз’яснила діагноз та обгрунтувала рекомендації. Призначене лікування було чітким, зрозумілим та ефективним.
