Висловлюю подяку медичному центру «Адастра за щирість, допомогу, теплу усмішку персоналу, за професійність спеціалістів. Привітність, доброта дуже гріють в нелегкий час.
Окрема подяка лікарю-гастроентерологу Донцовій Н.Л. за увагу і турботу! Бажаю тихого неба, розвитку та пацієнтів. Хай хвороб буде менше!
