Виражаю подяку всій клініці за людське відношення і розуміння. Вдалося пройти процедуру навіть з піврічною дитиною за якою якісно приглянув персонал поки я була у лікаря) Окрема подяка Прілоус Зої Володимирівні за те, що за всю вагітність я ні разу не захворіла. Процедура промивання мигдалин працює чудово. В пологовому я була єдина породілля яка за всю вагітність нічім не хворіла і прийшла з просанованими мигдалинами і не хвилювалась про себе і безпеку немовляти.
