Я, Оскаленко Раїса, виношу свою подяку колективу «Адастра-Дніпро» за людяність, доброзичливість і привітність до пацієнтів. Я вже довго користуюсь послугами вашої клініки і всі спеціалісти були чемними і привітними. Це і кардіолог, і гастроентеролог, і гінеколог Гаврилюк О.В., спеціаліст УЗД Зуєва Оксана.
Дякую всім і бажаю вам подальшого процвітання, злагодженої роботи і людяності. Ви молодці! У вас завжди спокійно і привітно. Дякую!
