Я, Кононенко Наталя Євгенівна, висловлюю свою вдячність працівникам мед.центру за їх професіоналізм, за добре ставлення до пацієнтів. Ви найкращі в своїй галузі. Бажаю Вам процвітання і подальшого розвитку.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ