Я, Кравченко Оксана Миколаївна, хочу виразити подяку лікарю Онищенко Валерії Сергіївні за професіоналізм та турботу. Висловлюю подяку всьому колективу, особливо дівчатам на рецепції. Дуже зручно, що всі дослідження можна пройти в одному медичному закладі.
