Велике дякую Прилоус Зої Володимирівни за підхід у лікуванні горла та пропозиції скористатися аутовакциною. Можу сказати, що вона спрацювала в моєму випадку на всі 100%. До цього в горлі постійно в лакунах збирався гній, можно було чистити через день, ну і звісно запах. Після вакцини я взагалі забула, що таке гній в лакунах. Щиро дякую за професійний підхід у лікуванні.
