Велике дякую Прилоус Зої Володимирівни за підхід у лікуванні горла та пропозиції скористатися аутовакциною. Можу сказати, що вона спрацювала в моєму випадку на всі 100%. До цього в горлі постійно в лакунах збирався гній, можно було чистити через день, ну і звісно запах. Після вакцини я взагалі забула, що таке гній в лакунах. Щиро дякую за професійний підхід у лікуванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed