З Адастрою знайома рік. Звертаюсь за консультацією до терапевта Оніщенко Валерії Сергіївни. Окрім слів вдячності інших слів не маю )).
Завжди уважний та професійний прийом, зрозумілі обстеження, ефективне призначення по лікуванню.
Окрема вдячність дівчатам на рецепції. Знайдуть віконце для запису, відправлять документацію в месенджер і створять атмосферу щоб пацієнт залишався задоволеним.

Прием терапевта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed