З Адастрою знайома рік. Звертаюсь за консультацією до терапевта Оніщенко Валерії Сергіївни. Окрім слів вдячності інших слів не маю )).
Завжди уважний та професійний прийом, зрозумілі обстеження, ефективне призначення по лікуванню.
Окрема вдячність дівчатам на рецепції. Знайдуть віконце для запису, відправлять документацію в месенджер і створять атмосферу щоб пацієнт залишався задоволеним.
