Звертаюсь в клініку «Адастра» вже не перший раз відчуття ввічливості, уваги та розуміння. Дякую неврологу Петулько В.Г. та гінекологу Власовій О.А., дуже уважні, професійні лікарі та людяні.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ