Я, Липовий Володимир Павлович, клієнт клініки, висловлюю свою подяку та вдячність терапевту клініки Оніщенко Валерії Сергіївні за її великий професіоналізм, глибокі медичні знання та лагідне ставлення до пацієнтів. Також висловлюю щиру вдячність всім працівникам мед.центру. Ви найкращі в своїй галузі! Бажаю Вам процвітання, хай збудуться всі ваші бажання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed