Я, Липовий Володимир Павлович, клієнт клініки, висловлюю свою подяку та вдячність терапевту клініки Оніщенко Валерії Сергіївні за її великий професіоналізм, глибокі медичні знання та лагідне ставлення до пацієнтів. Також висловлюю щиру вдячність всім працівникам мед.центру. Ви найкращі в своїй галузі! Бажаю Вам процвітання, хай збудуться всі ваші бажання!
