Я, Серебрянська Л.Г. та мій чоловік, син – є постійні пацієнти Вашої клініки. Велике дякую фахівцям клініки «Адастра». Особиста вдячність лікарю-гастроентерологу Філіповой Аллі, дуже фаховий, професійний, конструктивний огляд.
Окрема подяка лікарю УЗД Зуєвій О.О. На огляді все уважно оглянула, пояснила, продемонструвала.
І звісно дякую всьому персоналу, дівчата приємні, швидкі та уважні.
