Я, Серебрянська Л.Г. та мій чоловік, син – є постійні пацієнти Вашої клініки. Велике дякую фахівцям клініки «Адастра». Особиста вдячність лікарю-гастроентерологу Філіповой Аллі, дуже фаховий, професійний, конструктивний огляд.

Окрема подяка лікарю УЗД Зуєвій О.О. На огляді все уважно оглянула, пояснила, продемонструвала.

І звісно дякую всьому персоналу, дівчата приємні, швидкі та уважні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed