Хочу висловити велику подяку лікарям медичного центру Копаниці Риммі Павловні та Філіповій Аллі Григорівні за результативне лікування моєї хвороби.Вони дійсно справжні фахівці та чуйні люди. Також хочу відмітити медичних сестер маніпуляційного кабінету Аллу і Наталію та висловити їм щиру подяку. Медичні процедури були зроблені швидко та якісно на кожному етапі лікування.
Подяка привітним адміністраторам, добросовісним прибиральницям та всім працівникам. Хай МЦ “Адастра-Дніпро” надалі розвивається та дарує людям надію, віру в себе і своє здоров’є.
