Прийшла у клініку, щоб вести вагітність у лікаря Власової Ольги Анатоліївни. Лікар дуже уважно слухала мене, кожний прийом був на позитивних нотах, завжди були на зв’язку. Жодного разу не призначила зайві ліки. Я дуже рада, що довірилася саме Ользі Анатоліївні.
