Дуже вдячна персоналу клініки, лікарю УЗД та особливо велика вдячнвсть лікарю гастроентерологу Донцової Н.Л. за компетентність. Пройшла лікування та отримала результат. Довго шукала хорошого лікаря, але знайшла, адже іноді досвідчений гастроентеролог може повертати до життя. Дуже вам дякую!
Знайомим теж порекомендувала лікаря і вони мені за це подякували. Бажаю вам процвітання та мирного життя!
