Хотів би висловити велику вдячність лікарю УЗД Зуєвій О.О., а також лікарю гастроентерологу Донцовій Н.Л., за їх високий професіоналізм, увагу, людяність, за правильне лікування, яке вже має хороший результат. Здоров’я всім і процвітання.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ