Хотів би виразити велику вдячність лікарю кардиологу Михальцевій О.Ю. за її професіоналізм, увагу, людяність, за правильне лікування, яке має хороший результат. Бажаю всім здоров’я та процвітання.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ