Сьогодні робила гастроскопію в Вашому центрі. Дуже переживала та боялась, але з самого моменту запису на рецепції до кінця процедури все було чудово. Дівчата на рецепції допомогли обрати лікаря з урахуванням мого емоційного стану, підібрали зручний час. Лікар дуже приємний, заспокоїв, все пояснив. Процедура, звичайно, не дуже приємна, але Володимир Володимирович зробив все швидко та безболісно. Медсестра Олена тримала за ручку і підтримувала емоційно.

Дякую за Вашу злагоджену та чітку роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed