Сьогодні робила гастроскопію в Вашому центрі. Дуже переживала та боялась, але з самого моменту запису на рецепції до кінця процедури все було чудово. Дівчата на рецепції допомогли обрати лікаря з урахуванням мого емоційного стану, підібрали зручний час. Лікар дуже приємний, заспокоїв, все пояснив. Процедура, звичайно, не дуже приємна, але Володимир Володимирович зробив все швидко та безболісно. Медсестра Олена тримала за ручку і підтримувала емоційно.
Дякую за Вашу злагоджену та чітку роботу!
