Щиро вдячна лікарю Оніщенко Валерії Сергіївні за її доскональний підхід до всіх дрібниць які можуть чіткіше скоригувати лікування. Дуже вдячна за чуйність, професіоналізм, відгук та допомогу у всіх питаннях по визначенню діагнозу і лікуванню.
Якби була можливість звертатись до неї в «Адастру» не тільки як к терапевту, ендокринологу, але й ще як сімейному лікарю, то була б дуже задоволена і вдячна кервіництву!
