Щиро вдячна лікарю Оніщенко Валерії Сергіївні за її доскональний підхід до всіх дрібниць які можуть чіткіше скоригувати лікування. Дуже вдячна за чуйність, професіоналізм, відгук та допомогу у всіх питаннях по визначенню діагнозу і лікуванню.

Якби була можливість звертатись до неї в «Адастру» не тільки як к терапевту, ендокринологу, але й ще як сімейному лікарю, то була б дуже задоволена і вдячна кервіництву!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed