Я, Птахіна Тетяна, щиро вдячна лікарю Громову В.В. за професійно проведену гастроскопію. Не вперше роблю цю процедуру у лікаря. Завжди все пояснить, заспокоїть перед неприємною процедурою. Він не тільки гарний фахівець гастроентерології, але й чудовий психолог, який вміє знайти до людини підхід, розвіяти переживання і страхи. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed