Я, Птахіна Тетяна, щиро вдячна лікарю Громову В.В. за професійно проведену гастроскопію. Не вперше роблю цю процедуру у лікаря. Завжди все пояснить, заспокоїть перед неприємною процедурою. Він не тільки гарний фахівець гастроентерології, але й чудовий психолог, який вміє знайти до людини підхід, розвіяти переживання і страхи. Рекомендую!
