Консультуюсь в клініці «Адастра» вже третій рік, дуже задоволена. Привітний та кваліфікований персонал. Дуже вдячна лікарю Гаврилюк Олені Володимирівні, це дійсно лікар від Бога, завдяки її професіоналізму я знову відчуваю себе людиною Щиро дякую, хай Бог Вас береже.
