Робила в клініці Адастра МСГ (прохідність маткових труб), дуже переживала, навіть не за результат, а тому що знайомі налякали, що це дуже боляче. На щастя, це не так боляче, як мене лякали. Так, неприємно, але на рівні середнього болю при менструації і тільки 1-2 хвилини, а потім нормально. Дякую Олені Володимирівні та Ользі Анатоліївні за таку чуйність, дбайливість та професійність.
