Я, Твердохліб В.А., хочу виразити щиру подяку своєму лікарю Гаврилюк О.В. Мені дуже подобається відношення лікаря до пацієнта та підхід до роботи. Завдяки Олені Володимирівні, її уважному ставленню та високої кваліфікації я відчуваю себе здоровою. Рекомендую усім, хто шукає надійного, уважного, чуйного лікаря!!!
