Я, Гук Алла Володимирівна, була на прийомі у лікарів гастроентеролога (Філіппова А.Г.) та ендоскопіста (Громов В.В.). Дуже вдячна за такі змістовні відповіді на мої запитання, людяне та уважне, навіть бережне відношення до мене. Вдячна адміністрації за привітне та щире відношення. Рекомендую клініку!!
