Пройшла обстеження в клініці, лікарі професійні, уважні, мета клініки – вилікувати пацієнта, а не здерти гроші. Прийшла сюди за рекомендацією, і не жалкую. Дякую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ