Була на прийомі у ендокринолога Оніщенко В.С. Лікарка професійна, детально розпитала про мій стан. Чітко і детально описала можливі діагнози, призначила всі необхідні аналізи та діагностику, дала поради з харчування, відповіла на всі запитання. Прийомом я повністю задоволена.
