Я пройшла програму зниження ваги у лікаря Гаврилюк Олени Володимирівни. За 6 місяців схудла на 35 кг, з повним контролем стану мого здоров’я та регулярної перевірки усіх необхідних показників. Дуже вдячна лікарю за професійний підхід. Розумію, що без контролю лікаря я б не впоралася. Бо вже мала негативний досвід схуднення самостійно, яке давало лише тимчасові результати.
