Проходив гастроскопію в лікаря-ендоскопіста Громова В.В. Все пройшло швидко і безболісно, без побічних ефектів, болю у горлі та іншого. Усе на найвищому рівні. Було надано всі рекомендації, все дохідливо і докладно. Ось це я розумію – рівень! Всім ревомендую!
