Проходила гастро- та колоноскопію у лікаря Громова В.В. Незважаючи на те, що сама процедура досить неприємна, все пройшло нормально, і це завдяки професійності лікаря. Величезна подяка за підтримку під час самої процедури та консультацію після. Я залишилась дуже задоволена, та всім раджу звертатися до цього лікаря в «Адастрі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed