Хочу висловити подяку всьому персоналу медичного центру «Адастра» за чуйність, привітність, розуміння і щирі великі серця. Особливо дякую лікарю УЗД Зуєвій Оксані Олександрівні і лікарю гастроентерологу Донцовій Наталії Львівні. Професіоналізм з великої літери, з добрими душами, завжди знайдуть добрі слова для пацієнтів, що наразі важливо кожному. Хай щастить вам!
