Хочу висловити подяку всьому персоналу медичного центру «Адастра» за чуйність, привітність, розуміння і щирі великі серця. Особливо дякую лікарю УЗД Зуєвій Оксані Олександрівні і лікарю гастроентерологу Донцовій Наталії Львівні. Професіоналізм з великої літери, з добрими душами, завжди знайдуть добрі слова для пацієнтів, що наразі важливо кожному. Хай щастить вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed