Хочу подякувати лікарю Літвину В.В. Уважний, професіонал своєї справи. Була в нього 3-й раз на прийомі, маю позитивний результат у лікуванні. Крім того, хочеться відмітити уважних та привітних працівників регістратури. Розумничкі! Дякую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ