Доброго дня, хочу надати відгук за отримання послуг в МЦ “АДАСТРА”
Мамі , Скубченко О.О., робили в Січні 2019 перший Ліподжемс. Все пройшло добре. І зараз було потрібно знову отримати документи по хворобі та проведенню процедури. Щіро дякую за розуміння, підтримку та надання документів. Особлива подяка за турботу і тоді і зараз ГАВРИЛЮК ОЛЕНІ ВОЛОДИМИРІВНІ.
Весь персонал був кваліфікований та уважний (бо мамі на той час було майже 80 років)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed