Велика подяка гінекологу Власовій Ользі Анатоліївні. Дуже професійний лікар, гарна людина, вміє створити гарну та спокійну атмосферу. Все пояснює простими та зрозумілими словами. Прийду знову ще до неї!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ