Дуже вдячна всьому персоналу медичного центра «Адастра»! Особиста вдячність Гаврилюк О.В., дуже віддана людина та висококваліфікований лікар, компетентна, завжди уважна. Дякую!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ