Хочу висловити подяку лікарю-гінекологу Гаврилюк Олені Володимирівні за її професіоналізм та швидке вирішення всіх проблем. Олена Володимирівна дуже уважний лікар, яка завжди вирішує всі питання. Також подяка всім співробітникам на рецепції, які спокійно та швидко обслуговують пацієнтів.
