Була на прийомі у лікаря Філіппової Алли Григорівни. Була на прийомі вперше, дуже сподобалась лікарка. Чуйна, ввічлива, надала роз’яснення по всім питанням. Все доступно, ясно. Обов’язково буду ще звертатись до неї у подальшому.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ