Напередодні Новорічних свят висловлюємо свої поздоровлення та вдячність медичним працівникам багатопрофільного медичного центру «Адастра» за високий професіоналізм.
Шановні співробітники, прийміть слова щирої вдячності за те, що не залишили мене і мою дружину в тривожну і складну хвилину. Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров’ям, благополуччям!
Жодне спеціальне лікування для інфекції COVID19 в даний час не схвалено, немає антивірусних препаратів, ліцензованих для лікування пацієнтів з інфекцією COVID 19, та не зважаючи на це, коли у нас з’явилися активні скарги (лихоманка, біль у тілі, біль голови, кашель, біль у горлі, задишка) з якими ми звернулися до провідного спеціаліста центра, кардіолога, терапевта, кандидата медичних наук Саламатіної Марини Валеріївни, вона не вагаючись, негайно почала лікування. Дуже оперативно приймались рішення про початок, припинення, зміну противірусних препаратів та робилось все можливе для нашого швидкого одужання.
Нам не вистачає слів, щоб висловити нашу глибоку подяку Саламатіної Марині Валеріївні, залишайтеся завжди такою ж чудовою людиною та чудовим лікарем! Дякуємо за добре серце, щирість та відповідальність, з якими Ви підходите до кожного пацієнта!
Спасибі Вам за все, за те, що повернули нас до життя, завжди будемо пам’ятати і дякувати!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню