Я, Смичкович Сергій Вячеславович, хочу висловити вдячність лікарю-лору Прилоус Зої Володимирівні за пройдене лікування. Нажаль, маю досвід лікувань. До Зої Володимирівні потрапив у важкому стані. Дуже задоволений наданою допомогою. Лікарський професіоналізм неможливо переоцінити – на найвищому рівні! А ще уважність та людські якості. Завдяки призначеним обстеженням було виявлене важке супутнє захворювання, яке на даний момент лікую. Звертаю уваги, що у колег-співробітників та знайомих, які зверталися до Зої Володимирівні-у всіх залишилися найкращі враження. Дякую!
