Я, Лихачова Галина Володимирівна, дуже вдячна лікарю-гастроентерологу Філіпповій Аллі Григорівні. Це дуже професійний та уважний лікар. Призначила повне обстеження та за ним склала курс лікування. У неї на прийомі не вперше, водила до неї свою матусю – лікування, призначене Аллою Григорівною дуже допомогло. Ми дуже вдячні Аллі Григорівні та всій клініці «Адастра» за відношення до пацієнтів. Всім знайомим радимо лікуватись у клініці «Адастра»!
