У центр «Адастра» потрапила випадково. Записала моя колега до лікаря гастроентеролога на прийом. Після вже я зрозуміла, що хочу лікуватися саме тут, за що дуже дякую.

Персонал, який тут працює (від дівчат на рецепції до фахових лікарів) створюють настільки домашню атмосферу, що довіра супроводжує відразу.

Відношення лікарів якісно до своєї справи. Гаврилюк Олена Володимирівна перевірила кожен міліметр мого тіла. Більше того, лікар затрималась зі мною більше ніж на годину від свого робочого часу.

Жоден лікар, до якого я тут зверталася, не призначив супер велику кількість ліків. Були ті, що міксували трави та ліки. Це мені дуже допомогло. Щиро дякую!

Дякую за людяність, за емпатію, за культуру донесення хвороби, дякую за створення затишку.

Моя рекомендація – «Адастра»!, а якщо лікар-гінеколог, то тільки Гаврилюк О.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed