Я дуже вдячна лікарю Власовій О. А. Лікар допомагає мені вже більше 20 років. Дуже приємна людина, професіонал. Чуйна, завжди порадить, підскаже. Бажаю їй міцного здоров’я та успіхів у роботі. Удачі!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Опублікувати коментар
Δ