Я, Кабала Тетяна Володимирівна, користуюсь послугами вашої клініки. Гарно організований прийом хворих. Дуже зручно, що є апарати УЗД і лабораторія, все можна зробити в одному місці дуже швидко і професійно. Особливо хочу відмітити лікаря-гінеколога Гаврилюк Олену Володимирівну – дуже дбайливе та професійно грамотне обслуговування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed