Хочу залишити вдячність і щиро подякувати лікарю-гінекологу Власовій Ользі Анатоліївні. Лікар дуже вічлива, уважна. Під час огляду мені було комфортно з лікарем, а це для мене одна з важливіших причин, щоб звертатися у майбутньому. Ольга Анатоліївна супер лікар, можу рекомендувати своїм подругам. Я вдячна клініці «Адастра» і кожному, хто причетний до зустрічі пацієнтів – адміністратори, а також лікарям, вони в цій клініці найкращі! Завжди так затишно, по сімейному. Дякую!
