Я, Волкодав Тетяна Сергіївна, хочу висловити щиру подяку лікарю Прилоус Зої Володимирівни за професіоналізм та уважність. Лікар все доступно розповів, відповів на усі запитання та приділив достатньо часу для роз’яснення нашої проблеми. Назначила хороше лікування для дитини, яке дало позитивні результати. Прекрасний спеціаліст, рекомендую всім. Окрема подяка всьому персоналу за привітність, оперативність і турботу про пацієнтів. Дякую за вашу працю та людяність. Хочу з подякою рекомендувати клініку «Адастра»!
