Хочу виразити подяку клініці та рецепції. Завжди оперативно реагують та допомогають у вирішенні нагальних питань. Окреме дякую масажисту Олександру та лікарю Оніщенко Валерії Сергіївні за компетентну роботу та залученість у мої випадки звернення, індивідуальний підхід.
